אפיון אתרים

אפיון אתרים הוא בעצם התכנית העסקית של האתר שלכם. בשלב זה לפני תחילת בניית האתר מתכננים איך האתר יראה, מאיזה דפים הוא יהיה מורכב, ובעצם כל מידע שמפתח האתר צריך כדי לפתח את האתר בצורה שתתאים ביותר לבעל העסק.

אתר אינטרנט לעסק יכול להיות בין הנכסים החשובים ביותר שלו, העולם הדיגיטלי יוצר הזדמנויות ענקיות לכל עסק באשר הוא ולעיתים ערכו של אתר אינטרנט יכול להיות שווה המון לפירמה.

את שלב אפיון האתר חשוב לעשות נכון, מכיוון שבלי תכנית מוקדמת ובלי אפיון מקצועי ומעמיק הפרויקט מועד לכישלון.

נכון, אולי האתר בסופו של דבר יכול להיות לא רע ויתן מידע על העסק, אך ללא תכנון קפדני הפרויקט עלול להתעכב על עניינים שוליים, לא יהיה תיאום ציפיות ביניכם לבין בונה האתר והתוצאה לא תהיה מושלמת, כפי שהייתה אילולא נעשה תכנון מקדים.

אנחנו בחברת ריל מדיה רואים את הצלחת האינטרנט העתידי שלכם ואת שביעות רצונכם מהתוצאה הסופית, כהצלחה שלנו ולכן משקיעים רבות בשלב אפיון האתר.

במה אנחנו מאמינים בשלב אפיון אתרים:

  • חשוב לנו שאפיון האתר שלכם יהיה מתוכנן היטב, לכן נעבור איתכם בפגישת האפיון על שלבים מהותיים, כדי לבנות עבורכם את האתר הנכון והמתאים ביותר עבורכם, בין אם זה אתר תדמית או חנות אינטרנטית.
  • חשוב לנו לשמוע את המטרות שאתם רוצים להשיג בעזרת האתר שלכם, להבין אותם ולבצע את העבודה הטובה ביותר בשביל שתוכלו להשיג אותם.
    אנו רואים את עצמנו כחברה ״חכמה״ ולכן אנו מיישמים גישה שיווקית בבניית אתרכם.
  • נבקש מכם קישורים לאתרים של מתחרים או אתרים שאפשר לשאוב מהם השראה לבניית האתר שלכם ובכך נוכל להבין את אופי התחום ואת כיוון האתר שלכם.
  • נדבר על תכונות כמו מהירות האתר, בטיחות האתר, נגישות, חוקיות, אחסון האתר, חווית המשתמש שאתם מעוניינים להעביר באתר ועוד.
  • נתאים עבור תקציבכם ויעדיכם את האתר היעיל ביותר עבורכם.
  • נדאג להסביר לכם על התהליך של בניית האתר: מה זה דורש מכם, מה הם הזמנים לכל שלב, מה אתם צריכים לדעת לאחר סיום הפרויקט. נצעד איתכם יד ביד ובאופן אישי בתהליך.

רוצה לקבל הצעה לבניית אתר? כמה פרטים ואחזור אליך בהקדם

לשיחת אפיון חינם מלאו פרטים: