אודות

״לעולם לא ניקח פרויקט שאין ביכולתנו לספק מקסימום החזר השקעה עבור הלקוח״.

אנחנו מפתחים רק אתרים שמייצרים החזר השקעה ללקוחות שלנו!

תכנון, אפיון, עיצוב ובניית אתרים – הם בעיקר מה שאנחנו עושים עוד משנת 2014. המטרה שלנו לייצר אתרים תדמיתיים ומכירתיים שמעניקים ללקוחות שלנו החזר השקעה מקסימלי! החזר ההשקעה בא לידי ביטוי בנוכחות מרשימה, ברכישה דרך האתר ובלידים חמים המגיעים מטופס צור קשר.

כל פרויקט שלנו שונה ומיוחד, ומותאם באופן אישי לאופי הלקוח, המותג והכי חשוב – ידידותי לקהל היעד. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, חשוב לנו להכיר את הלקוח, את קהל היעד המדויק, את המתחרים והצבעים המאפיינים את המותג. רק לאחר הבנת הפרמטרים הללו, נתחיל במסע המרגש של בניית האתר.

במסע בניית האתר, צוות המתכנתים והמעצבים שלנו משלב פיצ'רים מתקדמים ותוספים, המבטיחים הנעה לפעולה ויחס המרות גבוה. מהות אתר אינטרנט בעיננו היא יצירת מקור הכנסה ישירה ללקוח, גם בעתיד וגם בהווה, ולכן הדגש העיקרי הוא על אתר מכירתי.

בנוסף לפעולות אלה, אנו שמים דגש על קוד סמנטי תקין, המהווה בסיס איתן לפיתוח אתר ידידותי למשתמש ולגוגל. אנו משלבים פיצ'רים לשיפור מהירות האתר, עומדים בכללי SEO שקריטיים לקידום אורגני בגוגל, תאימות לכלל הדפדפנים וכמובן התאמת האתר למכשירים ניידים, טאבלטים ומסכי טלוויזיה, מהם כ- 80% מהלקוחות שלכם נכנסים.

רוצה לקבל הצעה לבניית אתר? כמה פרטים ואחזור אליך בהקדם

לשיחת אפיון חינם מלאו פרטים: