בניית קישורים

קידום אורגני משפיע על דירוג האתר בגוגל, חשיבותו של SEO וההשפעה שיש לו על עסקים קטנים ובינוניים היא עצומה, אחד מהגורמים המשפיעים על הקידום האורגני הוא תהליך של בניית קישורים לאתר.

כאשר אתרים אחרים מפנים באמצעות קישור לאתר שלנו, האתר מקבל נוכחות ברשת ובכך דירוגו בגוגל יכול לעלות.

ישנן אפשרויות רבות לבניית קישורים כמו: באמצעות מאמרי אורח באתרים, באמצעות מאמרי קידום בתשלום, מאמרים שהאתר מוזכר בהם, תגובות בפורומים/טוקבקים, קרדיט על עבודה או התנדבות ועוד.

האפשרות הטובה ביותר היא כמובן באמצעות תוכן איכותי באתרים אשר נחשבים על ידי גוגל איכותיים, בניית קישורים יכולה גם להיות שלילית במקרים כמו הפנייה מאתר מפוקפק או במקרה של קישורים לא איכותיים (קישורי ספאם).

גוגל אינם מעריצים גדולים (בלשון המעטה) של בניית קישורים מלאכותית ולכן נלחמת בתופעה, מה שדורש ממקדמי האתרים ליצור בניית קישורים חכמה ומדויקת כדי שגוגל לא ״יענישו״ את האתר.

בניית קישורים עם רילמדיה

בניית קישורים היא תהליך מורכב ואם עושים זאת לא נכון ובצורה לא מקצועית, יכולה לפגוע בקידום האורגני של האתר שלכם, בדירוג שלו לטווח הארוך בגוגל.

לכן אנו לא נמכור לכם פנטזיות שיגרמו בסופו של דבר לפגיעה בכם, אנו נבצע תהליך חכם לבניית קישורים איכותיים באמצעות מאמרי תוכן ושיתופי פעולה עם אתרים מובחרים.

מה אנו עושים כדי ליצור בניית קישורים איכותית?

  • השקעה בתוכן המאמר – המאמר יהיה מקצועי ומשדר אמון כלפי הגולש (לא שיווקי).
  • עוגן קישור חכם – כדי שהתוסף ״פינגויין״ (מונע ספאם קישורים) של גוגל לא יראה את הקישור כקידום מלאכותי, אנו עושים שימוש חכם בעוגן.
  • שימוש באתרים הרלוונטים לתחום שלכם – כדי שהקישור לא יפורש כספאם על ידי גוגל, פרסום המאמר יהיה באתרים הרלוונטים לתחום שלכם.
  • הפניית קישור מאתרים המאוחסנים בשרתים שונים – שוב כדי שגוגל לא ״תעניש״ את האתר שלכם , יש צורך להפנות קישורים מאתרים המאוחסנים בשרתים שונים.

פרויקט בניית קישורים יכול ליצור עבורכם תועלת גדולה אם עושים זאת נכון אך מצד שני גם נזק בלתי הפיך, לכן אנו נעשה את כל מה שדרוש ליצור עבורכם פרויקט מוצלח, יעיל ועם החזר השקעה גבוה.

רוצה לקבל הצעה לבניית אתר? כמה פרטים ואחזור אליך בהקדם

לשיחת אפיון חינם מלאו פרטים: