בניית אתרים לרופאים

בניית אתר תדמית לרופאים נועדה להעניק לרופאים אתר איכותי המהווה כרטיס ביקור דיגיטלי, תוצאות עסקיות, אבל גם הרבה מעבר לכך.

האתר נועד לכל רופא שהינו בעל קליניקה, מרפאה פרטית או שואף להתחיל לקבל מטופלים בפרקטיקה פרטית.

בין אם אתם או אתן אורתופדים או רופאי שיניים, רופאי עור או רופאי נשים, מומחים לרפואה אסתטית או וטרינרים, לאתר איכותי יש משמעות רבה עבורכם.

לאתר יש תפקיד חשוב בהפצת הערכים שלכם, היכולת המקצועית שלכם והמוניטין, ברחבי הרשת ואף תוך שיתוף ברשתות החברתיות. 

התועלות של בניית אתר תדמית לרופאים 

ניתן להצביע על מגוון רחב של תועלות, בבניית אתר מקצועי המיועד לרופאים:

  1. מטופלים חדשים – מרבית הלקוחות שמחפשים רופא או מרפאה הדרושים להם, נעזרים בגוגל. כלומר, הקמת אתר תדמיתי בשילוב צעדי קידום בגוגל, יוכלו יחדיו לקדם את העסק. כך ניתן להביא זרם יציב של מטופלים ולקוחות חדשים. 
  2. תדמית מקצועית ובניית אמון – באמצעות אתר תדמית חדש, אתם יכולים כרופאים להתחיל לבסס תדמית מקצועית ובניית אמון, עוד לפני שהמטופל שוחח אתכם או הגיע למרפאה שלכם. את התדמית ניתן לייצר במגוון דרכים. למשל פרסום מאמרים מקצועיים באתר, העלאת צילומי תעודות הסמכה ודיפלומות, העלאת סרטונים מקצועיים. 
  3. זמינות מלאה – האתר זמין ופתוח לציבור 24 שעות ביממה. אנשים רבים מחפשים מידע רפואי ורופא פרטי, מעבר לשעות העבודה המקובלות. באמצעות האתר, יש לכם ערוץ מידע ושירות, נגיש, זמין ואיכותי. 
  4. מענה לשאלות נפוצות – האתר יכול להוות פלטפורמה נהדרת לצורך מתן מענה לשאלות נפוצות בקרב המתעניינים. הגולשים שמוצאים באתר רפואי מידע הנחוץ לכם, יהיו לאחר מכן בעלי סיכוי גבוה לקבוע תור או להמליץ עליכם בפני חברים או בני משפחה. יתר על כן, תשובות מפורטות באתר חוסכות זמן לצוות המרפאה במענה טלפוני עבור שאלות שחוזרות שוב ושוב. כך הצוות שלכם יהיה יעיל יותר ואפקטיבי בעבודתו השוטפת במרפאה. 
  5. הזמנת תור – ניתן להשתמש באתר תדמית בתור פלטפורמה להזמנת תורים, בעיקר למטופלים חדשים. מילוי טופס פנייה באתר מאפשר לצוות המרפאה לחזור למתעניינים לצורך קביעת פגישה או מידע נוסף במידת הצורך.  

נוכחות איכותית דיגיטלית – מהיכן מתחילים עכשיו?

הקמת אתר מקצועי מחייבת הרבה ידע, ניסיון והבנה בבניית אתרים בעלי אימפקט, כלומר השפעה ותוצאות. בניית אתר תדמית לרופאים צריכה להניב אתר בעל זמן תגובה מהיר, אתר ידידותי לשימוש, נעים לעין, וכזה שנוח מאוד לקדם אותו בדיגיטל (קידום אורגני – SEO).

השיטה הנפוצה ביותר כיום היא לבנות אתר המבוסס על פלטפורמת קוד פתוח. אלה הם האתרים הגמישים, האיכותיים, שניתן לעדכן עם הזמן לפי הצורך והכל, בעלויות סבירות ומשתלמות. 

הנוכחות הדיגיטלית האיכותית שלכם יכולה להתחיל איתנו. חברת ריל מדיה לבניית אתרים – ניסיון עשיר בבניית אתרים, לשלל עסקים, בעלי מקצועות חופשיים וכמובן גם רופאים.  

רוצה לקבל הצעה לבניית אתר? כמה פרטים ואחזור אליך בהקדם

לשיחת אפיון חינם מלאו פרטים: