שיפור מהירות

מהירות היא אחד הנושאים החשובים בעולם הדיגיטל.

בעולם הדיגיטלי המהיר של היום, צרכנים התרגלו לקבל את מבוקשם בצורה מיידית ומהירה ולכן גם מאבדים את סבלנותם דיי מהר, גולש המוצא עצמו מול אתר אינטרנט שנטען במשך מספר שניות ילחץ על כפתור החזור בלי לחשוב פעמיים, מדובר באובדן לקוח פוטנציאלי ופגיעה תדמיתית באתר האינטרנט ובארגון.

חוויית המשתמש היא אחד הנושאים החשובים ביותר בעולם העסקים של היום וגם אחד הנושאים החשובים ביותר ביחס המרה, גולש שלא יוכל ללחוץ על כפתור הנעה לפעולה בגלל טעינת אתר, לא יוכל לרכוש מוצר מכיוון שהאתר איטי או לא יוכל להשאיר פרטים- גורם לירידת יחס ההמרה של האתר שלכם.

בנוסף להכל עוד פגיעה שנובעת מאתר איטי היא פגיעה בקידום האורגני, כל אדם העוסק או מתעניין ב SEO מבין שגוגל נותן חשיבות רבה למהירות האתר בהקשר הקידום האורגני, אתרים מהירים יותר זוכים להערכה גבוהה יותר אצל גוגל ובכך לדירוג גבוהה יותר במנוע החיפוש.

אז מה אנחנו עושים כדי להטיס את האתר שלך?

בשלב הראשון נבין על ידי חקירה מעמיקה, מה היא הבעיה הגורמת לאתר שלכם להיות איטי ומהן הבעיות שזה יוצר.

השלב השני הוא תחילת פתירת הבעיה, אנו משתמשים בטכנולוגיות ושיטות שונות כדי לגרום לאתר שלכם להיות כמה שיותר מהיר:

 • שימוש בתוספי וורדפרס מבוססי זכרון מטמון:
  נשתמש בתוספי פרימיום כמו התוסף הפופולרי WP Rocket המגבירים את מהירות האתר באמצעות שימוש בזיכרון מטמון ונגדיר את ההגדרות המתאימות ביותר לאתר שלך ולצרכיו.
  זיכרון מטמון (או בשמו הלועזי- Cache) הוא שיטה של שליפת מידע בצורה מהירה יותר מהאתר אל הגולש באמצעות הדפדפן שבמקום לפנות לשרת האתר שוב, מאחסן את המידע אליו הוא נחשף ושולף אותו מהר יותר לגולש, כך שהאתר הופך למהיר יותר ולזמני הטעינה להתקצר.
 • אופטימיזציית תמונות וסרטונים:
  אנו נבצע שינוי בקבצי המדיה באתרכם כדי שמשקלם יהיה קטן יותר ובכך לא יכבידו על שרת האתר.
  כדי לעשות זאת נשמור על האיכות של קבצי המדיה אך נקטין את משקלם, בכך טעינת הסרטונים והתמונות תיקח זמן מופחת יותר והאתר שלכם יטען מהר יותר.
 • מחיקת מידע מיותר מהאתר:
  בהמון אתרים קיימים נתונים וקבצים שאינם רלוונטים ואינם מוצגים באתר אך משפיעים על כובד האתר ועל העומס שהוא יוצר על השרת, ובכך גם על מהירותו.
  תמונות ללא שימוש, דפים כפולים ותוספים מיותרים- כל זה יכול להשפיע מאוד על כובד האתר ולכן אנו נעשה חקירה מעמיקה ויסודית באתר שלכם כדי לגרום לו להיות מהיר יותר ונקי מקבצים מיותרים.
  כמובן שתהליך זה יהיה בשיתוף פעולה מלא איתכם כדי לדעת מה רלוונטי עבורכם במה שנמצא באתר ומה מעמיס על האתר ללא סיבה.
 • שירות אחסון אתרים מהיר:
  שירות אחסון האתר שלכם הוא קריטי בהחלט למהירות האתר, ככל שהשרת בו האתר שלכם יאוחסן יהיה מלא בעוד אתרים ולא יבוצעו בו אופטימיזציות ושיפורים, האתר שלכם יהיה איטי יותר.
  אנו מספקים פתרון של אחסון אתר ומתחייבים שהשרתים בהם אנו משתמשים לא יסבלו מעומס יתר ובכך יפגעו במהירות באתרים המאוחסנים אצלנו או במילים אחרות –אחסון אתר ברילמדיה כולל שרת חזק בעל משאבים רבים כדי שלעולם לא תרגישו שהאתר שלכם זוחל.
 • אופטימיזציית קוד:
  קוד נקי, רזה ורלוונטי יהיה מעמיס הרבה פחות על האתר שלכם, אך כדאי לעשות אופטימיזציית קוד יש צורך בזהירות וידע טכני כדי לא לפגום באתר.
  עם ניסיון טכני של מעל 10 שנים- אנו נחקור את הקוד של האתר שלכם ונבצע אופטימיזציית קוד בשפות תכנות: HTML, CSS, JavaScript ועוד, כדי לחזק את בסיס האתר ולשפר את מהירותו.
 • שימוש ב CDN:
  נבצע שימוש בשירות CDN המקרב את השרת לגולשים הנמצאים רחוק ממדינת היעד של האתר (ישראל), CDN הוא שירות מתקדם יותר של אחסון אתר באמצעות שרתים אחרים ולענן.
  שרתי CDN נמצאים סביב העולם ונותנים פתרון בכך שאתר יעלה מהר יותר אצל גולשים הנמצאים רחוק ממדינת המוצא של האתר באמצעות קירוב גאוגרפי (של השרתים) ובכך המידע עובר מהר יותר לגולש.
  שירות הCDN הוא יקר ולכן נשתמש באופציה זו רק במקרים בהם צרכני האתר רחוקים וכל שאר האפשרויות להאצת האתר אינם עבדו.

בשלב השלישי נבצע בקרת איכות על הפעולת שביצענו ונבדוק שהגענו למהירות האתר הרצויה עם כלים כמו PageSpeed Insights של גוגל, וכמובן נקבל את הפידבק שלכם לגבי האתר במצבו המשופר והמהיר הרבה יותר.

למהירות האתר יש השפעה ישירה על העסק שלכם ועל ההכנסות שלכם, ולכן אנו בריל מדיה מעניקים לכך חשיבות רבה ונהפוך את האתר שלכם למהיר הרבה יותר כדי שתוכלו להיות מרוצים יותר ושהאתר שלכם יספק עבורכם את החזר ההשקעה המירבי.

רוצה לקבל הצעה לבניית אתר? כמה פרטים ואחזור אליך בהקדם

לשיחת אפיון חינם מלאו פרטים: