פיתוח אתרים

אנו מומחים בפיתוח אתרים מבוססי מערכות קוד פתוח OpenSource, לצוות שלנו ניסיון עשיר בפיתוח אתרים מכל הסוגים, החל מאתרים קטנים ותדמיתיים עד למערכות גדולות! ברשותנו סל כלים שיובילו לפיתוח מוצר איכותי, במינימום זמן ועלויות תוך שמירה על הסטנדרטיים הגבוהים בתעשייה.

לחברתנו ניסיון עשיר בפיתוח אתרים מהסוגים הבאים:

פיתוח אתרי וורדפרס

פיתוח אתרי וורדפרס הוא אחד התחומים המבוקשים כיום. WordPress היא מערכת קוד-פתוח הפופולארית בעולם. עם השנים צברנו ניסיון רב עם מערכת ניהול התוכן WordPress אנו מובילים את תחום הפיתוח במערכת הזאת עם שלל פלאגינים, תוספים ותבניות שיצרנו, יש לנו את הכלים והידע הדרוש לבצע כל מה שנדרש במערכת, בין אם מדובר באתר קטן או גדול אנו יכולים לבצע זאת. הניסיון שצברנו עם השנים מאפשר לנו לפתח כל תבנית או תוסף שנדרש במינימום זמן, תוך כדי הקפדה על קוד תקין וייעיל, בדגש על שיפור מהירות ו SEO. כשמדובר בוורדפרס תשאירו את זה למומחים! צפו בתיק עבודות שלנו והתרשמו.

פיתוח אתרי מסחר מבוססי OpenCart או Magento

לחברתנו ניסיון עשיר בעבודה עם מערכות המסחר OpenCart או Magento עם קשת רחבה של לקוחות מבוססים על מערכות אלה, החל מבניית אתרים מבוססי תבנית ועד לפיתוח פלאגינים מורכבים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופיתוח מבוסס מערכות אלה.

פיתוח מערכות מורכבות מ-0

אנו מתמחים בפיתוח מערכות מ-0 בטכנולוגיות PHP ו MySQL, לחברתנו מספר רב של מערכות ארגוניות שבנינו שמשמשות עסקים קטנים ואף גדולים, ברשותנו הידע לבנות מערכת לכל ארגון לא משנה באיזה סדר גודל הוא ולתת תמיכה ושדרוגים לטווח הארוך.

נשמח לשוחח איתכם, להבין את הצרכים של העסק שלכם ולתת לכם את הפיתרון האופטימלי! צרו קשר עוד היום

יש לך פרוייקט עבורנו? נשמח לשמוע עליו!

שלחו לנו דואר אלקטרוני

דוא״ל: [email protected] חייגו אלינו: 03-5600-444